طراحي سايت پارسايا طراحي سايت پارسايا .

طراحي سايت پارسايا

در اجاره باغ عروسي موارد زير را در نظر بگيريد

شما مي توانيد مراسم عروسي خود را در تالار، در ساحل و در كنار دريا، در مكان هاي تاريخي و يا در باغ تالار برگزار كنيد. اين انتخاب با توجه به دسترسي شما به چنين محيط ها و همچنين بودج? اقتصادي شما و صد البته علايق شما براي انتخاب هر كدام از اين مكان ها انجام مي شود.

 باغ تالار يكي از مكان هايي است كه طرفدارن زياد و خاصّ خود را دارد و افراد زيادي ترجيح مي دهند مراسم عروسي خود را در چنين محيط هايي برگزار كنند و با اجار? يك باغ تالار كوچك، به بهترين نحو از مهمانان خود پذيرايي كنند؛ چه چيز بهتر از برگزاري جشن عروسي در محيطي سرسبز كه طراوات و سرسبزي آن باعث سر زندگي شما و مهماناتان شود و شور و هيجان جشن شما را دو چندان كند و خاطر? آن را براي هميشه در ذهن ها جاري و ساري كند!

باغ عروسي يا همان باغ تالار همانطور كه از اسمش پيداست، تالاري است كه در فضا و محيطي باز و سر سبز و مشابه به باغ ساخته و بنا شده است. در شهرهاي بزرگ و صنعتي، باغ تالارها معمولاً در حومه هاي ورودي شهر كه اغلب آب و هواي مناسب تري دارد ساخته مي شوند. علاوه بر باغ تالارهايي كه در كشور ما اينگونه ساخته شده و وجود دارند، اصطلاحي به نام «باغ كوه عروسي» يا "Mountain Wedding Garden   " در كشورهاي اروپايي وجود دارد كه در آنجا مراسم ازدواج در يك محيط كاملاً طبيعي، در كوهستان، در فصلي كه سرسبزي و شادابي در محيط وجود دارد برگزار مي شود؛ تفاوت باغ كوه با باغ تالار در نبود سازه هاي چهارچوبه اي است كه به دست انسان بنا مي شود، تنها حالتي كه ممكن است در باغ كوه عروسي توسط انسان ها دست برده شده باشد، ايجاد پله كان هاي سنگي است كه در كوه ايجاد مي شود تا رفت و آمد را تسهيل كند؛ در اينجا همه چيز طبيعي است و چيزي جز سادگي و لطافت ديده نمي شود. در كشور ما، ايران نيز چنين محيط هايي كم نيست، اما مي توان گفت كه تبليغات و مرسوم كردن ازدواج در چنين محيط هايي ناديده گرفته شده است و مي توان به راحتي و بدون هزينه هاي اضافي، در فصول مناسب از اين محيط ها استفاده كرد.

در اجاره باغ عروسي موارد زير را در نظر بگيريد:

از آنجا كه در شهرهاي بزرگ و صنعتي، باغ تالارها در حوم? شهر و يا در ورودي هاي اين شهرها قرار دارند، اگر محل سكونت شما در مركز شهر قرار گرفته، باغ عروسي يا باغ تالاري را انتخاب كنيد كه نزديك ترين فاصله را به محل زندگي شما داشته باشد.

فصل را در نظر داشته باشيد. استفاده از باغ تالار در فصول سرد و در ماه هايي كه سرد نيست اما امكان بارندگي وجود دارد، مناسب نمي باشد.

در باغ تالار ها معمولاً استخر يا حوضچه هاي آب وجود دارد كه ببر زيبايي آن مي افزايد، اگر دوست دريد اين زيبايي را دوچندان مي كنيد، مي توانيد از گل آرايي هاي مختلف بر روي آب استفاده كنيد و براي زيبا تر كردن آن از شمع هاي تزئيني بهره ببريد.

در انتخاب باغ تالار مورد نظر، علاوه بر زيبايي ظاهري باغ تالار به موارد جانبي از جمله نظافت و تمييز بودن محيط باغ تالار، بهداشت آشپزخانه، روميزي ها، ظرفيت پاركينگ، كيفيت غذا، دي جي يا گروه موزيك، هزين? ورودي و مسقف بودن يا نبودن آن را در نظر داشته باشيد.

 

 

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۵:۱۹ توسط:علي صادقي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :