طراحي سايت پارسايا طراحي سايت پارسايا .

طراحي سايت پارسايا

ماشين عروس

هنگام ورود به باغ عروسي ماشين عروس توجه مهمانان را به خود جلب مي نمايد. شما مي توانيد براي برگزاري جشن عروسي خو از اتومبيل شخصي تان استفاده كنيد و يا اينكه اتومبيل ايده آل خود را از شركت هاي اجار? ماشين كرايه كنيد. اين شركت ها براي عروسي شما و بر حسب نيازتان، ماشين هايي با راننده و بدون راننده به شما اجاره مي دهند.در دنياي مدرن نياز به اتومبيل براي انجام كارها و سرعت بخشيدن به آن ها بيش از پيش احساس مي شود. جشن ها و عروسي ها نيز از اين امر مستثني نيستند.

به موارد زير توجه كنيد:

در زير پنج مورد كلي وجود دارد كه بايد در هنگام اجاره ماشين عروسي مورد توجه قرار گيرند:
اندازه – انداز? ماشين عروسي كه قصد كراي? آن را داريد با توجه به سليقه و همچنين جايگير بودن يا نبودن لباس عروس تعيين كنيد. همچنين تعيين كنيد كه ميخواهيد از ماشين هاي شاسي بلند براي اجار? عروس استفاده كنيد يا ماشين هاي معمولي.
اجار? ماشين عروس با راننده يا بدون راننده- بسته به نياز و خواست و تمايل شما، شركت هاي كراي? ماشين عروس، ماشين عروس با راننده و بدون راننده را در اختيار شما قرار مي دهند. پيشنهاد مي شود اگر قصد اجار? ماشين هاي كلاسيك قديمي را به عنوان ماشن عروس داريد، سعي كنيد ازچنين ماشين هايي را با راننده مخصوص خودش اجاره كنيد تا اگر از نظر فني دچار مشكل، راننده خودش مشكل را رفع كند.
زمان: اگر آدم آن­تايم و دقيقي نيستيد، پس از اجار? ماشين عروس، روي? خود را تغيير دهيد و آن­تايم شويد؛ نرخ كراي? ماشين علاوه بر اينكه به مدل ماشين بستگي دارد، به مدّت زماني كه در اختيار شما قرار مي گيرد نيز مربوط مي شود.
اعتبار شركت - بخشي از موفقيت عروسي بر روي شركت اجاره ماشين مورد نظر تكيه مي كند. شرايط و ضوابط بايد به صورت كتبي روشن و مشخص شده و مورد امضاي دو طرف قرار گيرد. بهتر است نقطه نظرات و پيشنهادات شركت را نيز بررسي كرده و از آن استفاده كنيد.
. قيمت - البته، نرخ تعيين كننده هنگام اجاره ماشين عروس است. قيمت ها را با بودج? خود تطبيق دهيد. تعيين كنيد كه ماشين عروس با راننده يا بدون راننده مي خواهيد، اين عامل نيز بر هزينه اي كه شما بايد پرداخت كنيد تأثير گذر است.
براي يك انتخاب هوشمدانه جهت كراي? ماشين عروس چه مواردي را در نظر بگيريم؟
زوج هاي عروسي بايد از موارد زير در تصميم گيري براي يك انتخاب هوشمندانه براي كراي? ماشين عروس استفاده كنند:

- كدام مدل ماشين براي موضوع و نوع عروسي ما مناسب است؟ ماشين عروس شاسي بلند يا معمولي؟

- آيا ماشيني با مدل جايگزين و ارزان تر از انتخاب اول ما وجود دارد؟

- ما چند ساعت از ماشين استفاده مي كنيم؟ آيا راهي براي كوتاه شدن آن زمان وجود دارد؟

- اگر مبلغ اضافي را كه از زمان مورد توافق بيش از حد است، چقدر است؟

- آيا هزينه اضافي براي انجام سفرهاي اضافي وجود دارد؟ قيمت آن چقدر است؟

- آيا ماشين منحصر به فرد براي عروس و داماد تنها استفاده مي شود؟

- آيا شركت اجاره مي تواند دكوراسيون را ارائه دهد؟ آنها چقدر براي آن هزينه مي كنند؟

- آيا شركت اجاره به مشتريان اجازه مي دهد تا ماشين را مشاهده و بازرسي كنند؟

- آيا نرخ اجاره در تعطيلات و تعطيلات آخر هفته تغيير مي كند؟

- چه مدت بايد رزرو كنيم و پرداخت اوليه را انجام دهيم؟

- شركت هاي اجاره چه نوع پرداختي را قبول مي كنند؟

- اجار? ماشين عروس شاسي بلند مستلزم هزين? بالاتري است.ملاحظات اضافي
برخي از اتفاقات پيش بيني نشده وجود دارد كه ممكن است در روز عروسي رخ دهد و برنامه هاي شما را به هم بزند. بنابراين زمان از دست شما در خواهد رفت؛ از اين رو پيشنهاد مي شود در رابطه با كراي? ماشين عروس براي مدت زماني يا ساعات يا روزهايي كه مي خواهيد قرار داد ببنديد كمي تجديد نظر كنيد، شما هرگز نمي دانيد كه آيا در جاده اي كه به محل عروسي شما ختم مي شود ترافيكي سنگين وجود دارد يا نه! براي حفظ امنيت، براي هر سفري كه در روز عروسي انجام مي دهيد، يك تايم 20 دقيقه اي اضافه كنيد.
جهت تزئين ماشين عروس، از شركتي كه ماشين عروس را كرايه مي كنيد بپرسيد كه آيا مي توان آن را مانند يك ماشين عروسي سنتي تزئين كرد. شركت هاي اجاره اتومبيل مي توانند بسيار دقيق باشند، آن هاي مي توانند گل فروشي هايي را به شما معرفي كنند كه ماشين عروس خود را در آنجا تزئين كنيد و يا اينكه ماشين عروس را با تزئينات كامل در اختيار شما و به شما كرايه دهند.

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۳۷:۳۶ توسط:علي صادقي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :