طراحي سايت پارسايا طراحي سايت پارسايا .

طراحي سايت پارسايا

در انتخاب سالن عروسي به چه نكاتي بايد توجه كرد؟

اولين و مهمترين نكته براي يك سالن عروسي خوب براي مراسم عروسي داشتن فضاي آزاد و باز براي پذيرايي كردن از مهمانان است. در جشن هاي عروسي براي رقص و پايكوبي ، بايد فضاي سالن طوري باشد كه مهمانان احساس راحتي داشته باشند تا شب خوبي را بگذرانند. اگر يك تالار عروسي را پسنديديد، حتما چند باري در مراسم هاي آن شركت كنيد تا از نوع خدمات و غذايي كه به مهمان ها ارائه مي دهد، كاملا آگاه شويد. نحوه ي پوشش پرسنل تالار، نوع برخورد كارمندان، نوع سرويس دهي، مهارت كاركنان، كيفيت ظروف پذيرايي، كيفيت شام و نوع چينش ميزهاي پذيرايي و ميزهاي شام و … را حتما چك كنيد.

يكي از توصيه هاي اساسي كه ما به همه ي زوج هاي جوان داريم، اين است كه يك تالار دومي را از نظر امكانات و خدمات در نظر داشته باشند. اين كار به اين خاطر است كه اگر بنابر هر دليلي در زمان مورد نظر اتفاقي چه از جانب شما و چه از جانب تالار اتفاق افتاد، دچار مشكل نشويد.

 براي زيباتر شدن مراسم عروسي از نور پردازي استفاده مي كنند. نحوه استفاده از نورها و رنگ مي تواند به زيبايي مجلس شما بيافزايد. بهتر است در قسمت جايگاه عروس و داماد از نورهاي رنگي استفاده كنيد. انتخاب رنگ بنفش مناسب است و همچنين مي توانيد از رنگ هاي رنگين كماني هم استفاده كنيد.

 خوب است براي نصب پرده در سالن عروسي، رنگ آن برخلاف رنگ ديوارها و همچنين سقف و كف و باشد. اگر در سالن عروسي سنگ ها از رنگ تيره هستند پرده را از رنگ روشن انتخاب كنيد نا جلوه بيشتري داشته باشد. تزئينات ديگري كه در سالن موجود است شامل روكش صندلي ها و روميزي ها و… مي باشد كه مي توانيد پرده ها را با آن ها ست كنيد تا زيباتر به نظر آيند.

 گچ بري سالن عروسي قبل از راه اندازي كامل آن صورت مي گيرد. اين روزها گچ بريها در طرح هاي جديد ساخته مي شوند. بيشتر گچ بري ها در سقف به كار برده مي شود كه از جذابيت خاصي برخوردار است. استفاده از نور پردازي در ميان گچ بري ها يك زيبايي فوق العاده اي به جشن شما مي دهد. مي توان گچ بري ها را از رنگ هاي زيبا استفاده كرد براي زيباتر كردن سالن عروسي.

 ميز و صندلي هايي مناسب و استاندارد هستند كه اگر مدت زيادي بر روي آن بنشينيد احساس خستگي و كمر درد نكنيد. جاي نشستن صندلي ها بايد نرم باشد همچنين ارتفاع ميزها اهميت زيادي دارد. در عين حال سايز ميزهم مهم است. در صورتي كه سالن عروسي كوچك است، مي توان از ميز و صندلي هاي كوچكتر در آن فضا استفاده كرد.

 هزينه هاي تالار عروسي را در نظر داشته باشيد.

هزينه ي ورودي تالار: مبلغي ثابت است كه تالار به عنوان اجاره سالن خود براي يك شب از شما مي گيرد

هزينه غذا و پذيرايي: اگر كه تمايل داشته باشيد كه تمامي تشريفات شما را تالار انجام دهد، بايد از تمامي هزينه هاي آن با خبر باشيد. براي اينكار در ابتدا تمامي تشريفاتي كه خودتان مي خواهيد انجام دهيد را به تالار گفته و بعدا از تالار بخواهيد كه مابقي را انجام دهد.

هزينه ي خدمات: اصولا تالارها ، ميزاني هزينه به عنوان هزينه خدمات از شما دريافت مي كنند.

هزينه ماليات و عوارض و ارزش افزوده

هزينه ي تزئيناتي مانند شمع آرايي، بادكنك آرايي، گل آرايي و … كه معمولا به صورت انتخابي از طرف شما مي باشد.

هزينه ي برنامه هاي تفريحي مانند اسب سواري، گل ريزان ورودي عروس و داماد و قايق سواري و … كه باز هم انتخابي مي باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۰:۳۶ توسط:علي صادقي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :