طراحي سايت پارسايا طراحي سايت پارسايا .

طراحي سايت پارسايا

چگونه يك سالن عروسي خوب برگزينيم؟

برگزاري مراسم جشن عروسي در بهترين و شيك ترين سالن عروسي خواسته اي است كه در ذهن و دل هر عروس و دامادي نقش مي بنند و اگر اين نقش روز به وز پر رنگ تر شود مي تواند به دغدغه اي براي ايشان تبديل شود. سالن هاي برگزار كنند? جشن هاي عروسي امروزه به تعداد زيادي در شهرهاي مختلف خود نمايي مي كنند و همواره سعي دارند با ارائه سرويس هاي مناسب و داشتن نظم كاري، مشتري هاي بيشتري را به خود جذب كنند. 

چگونه يك سالن عروسي خوب برگزينيم؟

بعد از اينكه در مراسم خواستگاري همه چيز تعيين شد و هم? كارهاي اوليه از جمله عقد و .... انجام شد و روز عروسي را تعيين كرديد، از همان زمان به فكر تعيين تالار عروسي يا تالار پذيرايي خود باشيد. اينكه مي خواهيد جشن عروسي خود را در چه مكاني برگزار كنيد،  تالار پذيرايي، باغ تالار، يك فضاي تاريخي يا در ساحل دريا؛ و به خصوص اگر روزهاي خاصي را در نظر داريد وقت را تلف نكرده و سريعتر اقدام كنيد، زيرا چنين روزهايي همواره پر مشتري است و ممكن است به خصوص در سالن هاي مدرن و معروف ظرفيتي براي روز باقي نماند. از طرف ديگر اين را هم در نظر داشته باشيد ورودي تالارها و سالن هاي عروسي در چنين روزهايي نسبت به روزهاي معمولي بيشتر است. جهت دريافت راهنمايي و اطلاعات در اين زمينه، شما مي توانيد از مشاور? شركت هاي تشريفات عروسي بهره ببريد.

در قدم اول تعيين كنيد كه قصد داريد در كدام منطقه يا بخش از شهري كه زندگي مي كنيد مي خواهيد سالن رزرو كنيد گه اين البته به طور مستقيم بودج? اقتصادي شما را تحت تأثير قرار مي دهد و اينگونه، شما تعيين مي كنيد كه آيا در يك منطق? گران قيمت سالني گران قيمت را رزرو خواهيد كرد يا اينكه در منطقه اي كه سطح متوسطي از نظر مالي دارد اين رزرو را انجام مي دهيد. پس به اين ترتيب، شما تكليف نصف بودجه اي كه قرار است براي مراسم عروسي خود هزينه كنيد، روشن كرده ايد.

سپس تعداد مهمانان خود را برآورد كرده و تعيين نهايي كنيد؛ اين تعداد را به سالني كه مي خواهيد رزرو كنيد ارائه دهيد.

مطمئن شويد سالني كه رزرو مي كنيد پاركينگي با گنجايش مناسب و متناسب با تعداد مهمانان شما را داشته باشد.

تالار يا سالن عروسي خود را نسبت به محل سكونت خود نزديك انتخاب كنيد، اگر اين امكان نداشت، حدالامكان آن را نزديك به آتليه يا آرايشگاه خود انتخاب كنيد تا زمان رفت و آمد خود را مديريت كنيد و طولاني بودن مسير و ترافيك هاي احتمالي شما را خسته نكند.

چگونگي برخورد ميديريت و پرسنل براي ميزبان مهم است. سالني را براي عروسي خود انتخاب كنيد كه مديريت خوب و پرسنل محترمي داشته باشد، زيرا شما از ابتداي آغاز مراسم تا آخرين لحاظات با آنها سر و كار خواهيد داشت و در صورتي كه از اخلاق مناسبي برخوردار نباشند، شيريني لحظات و شادي جشن شما كمرنگ مي شود.

 سعي كنيد قبل از عقد قرارداد، حتما زماني كه در سالن مورد نظرتان مراسمي بر پا است، از آن مراسم ديدن كنيد، نگاهي بر چگونگي موزيك هاي در حال پخش و دي جي ها داشته باشيد، با اجاز? مديريت سالن، تستي از غذا و دسر داشته باشيد، نور پردازي محيط سالن را ببينيد و در نهايت تصميم بگيريد كه آيا ويژگي هاي اين سالن با آنچه كه شما در نظر داشتيد همخواني دارد يا نه.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۰:۱۳ توسط:علي صادقي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :